08 lutego 2011

pięciominutówki ;)

Zatęskniłam za kartkami, w dodatku za clean&simple...robi się je szybko, nie wymagają wielu materiałów i na  dodatek są bardzo efektywne. Idealne dla tych którzy mają niewiele czasu, a chcą podarować komuś własnoręcznie wykonaną kartkę.Do wykonania moich kartek wykorzystałam resztki kartonu wizytówkowego, po złożeniu tworzą bazę o wymiarach 9,5x10,5cm. Przydała się nagrzewnica i świetne pudry do embossingu firmy Rayher ( pudry nowej linii Rayhera są precyzyjne, nie przywierają do papieru poza stemplowanym wzorem - łatwo się strzepują) ,  do tego stemple, wstążki, papier, naklejki - alfabet, kryształki oraz pół-perełki.


Materiały: Stempel border -Rayher, puder do embossingu Rayer, wstążka z zestawu "Jesień", kryształki samoprzylepne, naklejki -alfabetMateriały: Bo Bunny Love Shack Shimmy, stempel Styl , puder do embossingu Rayher, naklejki alfabet, półperłyMateriały: Bo Bunny Love Skack Buggie, puder do embossingu Rayher, stempel Róże, naklejki -alfabet, wstążka z zestawu Motyl

19 komentarzy:

 1. rzeczywiście wydają się proste (choć na pewno bym tego nie powtórzyła :)), a efekt fenomenalny

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne, zwłaszcza ta pierwsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja już bardzo za kartkami u Mirabell tęskniłam, a te są piękne i skłaniają mnie do zrobienia podobnych prostych i eleganckich... doskonały pomysł kiedy na wyczerpaniu są wszystkie papiery i inne dodatki !

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne karteczki! Dzięki za wszystkie kursiki i sugestie "co? jak? i gdzie?" bardzo to doceniam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne! Wyjątkowo urokliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne, prostota zawsze urzeka swym pieknem

  OdpowiedzUsuń
 7. Nieśmiało acz ze stanowczością przekonaniem i szerokim uśmiechem zapraszam na mój blog po WYRÓZNIENIE:):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. prostota też może byc piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ponieważ często zaglądamy na Twojego bloga z przyjemnością dzielimy się otrzymanym wyróżnieniem. Zapraszamy po odbiór na naszego bloga!

  OdpowiedzUsuń
 10. Proste lecz bardzo gustowne!

  OdpowiedzUsuń
 11. Są świetne! I jak to niewiele trzeba, a EFEKT powalający! BRAWO!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz :)