29 września 2014

87/14

Witam Was serdecznie w ten piękny poniedziałek!
Mam dla Was kolejny filmowy tutorial, tym razem pokazuję krok po kroku jak wykonać prostą kartkę z shaker box. Do wykonania kartki wykorzystałam gotowy kolorowany obrazek  - idealna alternatywa dla tych, którym takie obrazki się podobają ale nie potrafią kolorować stempli (tak jak ja) ;)

8 komentarzy:


 1. Muy chulo, los colores reflejan la navidad. Te ha quedado muy bonito y navideño.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja :) super z chęcią zrobię tego typu karteczkę ....bardzo dobry kursik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny kursik. Kartka wyszła urocza. Podoba mi się też ta grafika :) Sezon świąteczny ruszył na całego u scraperek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No grafika jest fenomenalna ! Fajny kursik :) Ja mam takie bazy z moocno wypukłą kopułką do shakerów ale ja to nazywam je grzechotnikami :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Absolutely wonderful and creative!

  Hugs,
  Alexandra

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny kursik , prosty sposób na tego typu kartkę , ja niedawno pokusiłam się o zrobienie kartki z shaker box ale w inny sposób i moim zdaniem o wiele trudniejszy . Ten kursik jest bardzo prosty i pomysłowy , tak niewiele trzeba aby zrobić taką kartkę a ja tyle zachodziłam w głowę jak to wykonać . Jeszcze raz dziękuję .

  OdpowiedzUsuń
 7. Super kursik :) Karteczka jest urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak mi się podobała że od momentu kiedy pokazałaś cały czas mi chodziła po głowie....moja pierwsza kartka tego typu ....jeślimasz ochotę proszę zerknij i podpowiedz co bym mogła poprawić :) pierwszy raz robiona ....nie boję się krytyki :) http://inspiracjemarty.blogspot.com/2014/11/shaker-box.html czekam na kolejne kursiki:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz :)